понедельник, 26 июня 2017 г.

Розенблат за $55 тисяч скасовував діючі ліцензії на видобуток бурштину


Народний депутат Борислав Розенблат вимагав 55 тисяч доларів за скасування діючих спецдозволів на видобуток бурштину чотирьом компаніям

За даними слідства, таку суму народний депутат отримав для «скасування спеціальних дозволів на користування надрами, виданих низці приватних компаній», повідомляє Поштівка.
«Він кожен крок супроводжував вимаганням за своє сприяння. Наприклад, Житомирська обласна прокуратура припиняє законні ліцензії на видобуток бурштину, які отримали раніше 4 компанії. Суд припиняє дію цих ліцензії», – зазначив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.
За його словами, це відбувалось так: мовляв, дай мені за це гроші і я буду впливати на прокурорів та суддів.
  • Минулого тижня стало відомо про затримання охоронця народного депутата України Борислава Розенблата (фракція "Блок Петра Порошенко") при отриманні хабара в сумі $200 тис. за вирішення питання з ліцензуванням видобутку бурштину.
  • Перед отриманням хабара за сприяння у видачі ліцензії на видобуток бурштину нардеп Борислав Розенблат зустрічався з новим т.в.о. голови Держгеонадр Олегом Кирилюком.
  • ЗМІ також вказували, що Розенблат і Кирилюк є вихідцями з Житомирської області, яка лідирує за незаконним видобутком бурштину в Україні.

понедельник, 19 июня 2017 г.

НАБУ задержало помощника нардепа Розенблата с сумкой, где было $200 тысяч


Сегодня сотрудники НАБУ задержали помощника народного депутата Украины Борислава Розенблата (фракция Блок Петра Порошенко).

Розенблат отметил: "Что касается ситуации с задержанием моего охранника представителями НАБУ. Хочу сам понять, что происходит. Пока выясняю. Обвиняют в том, что мой охранник якобы получил 200 000 долларов. Ему всучили какую-то сумку и сказали передать мне. Затем появились представители НАБУ.

Моя позиция такова - это провокация. Причем, планировалась она давно. Видно, что кто-то добросовестно работает над тем, чтобы дискредитировать меня. Сначала хотели обвинить в том, что я не плачу налоги, но не нашли доказательств, теперь вот это".

"Будем ждать, когда разберутся и действовать в рамках действующего законодательства. Всем злопыхателям хочу сообщить, что за депутатский мандат не держусь, и верю в то, что справедливость восторжествует. Информация о том, что меня допрашивали в НАБУ - не соответствует действительности", - подчеркнул Розенблат.

понедельник, 12 июня 2017 г.

Порошенка визнано найбільшим корупціонером в Україні

Також у рейтингу найбільш причетних до корупції – прем’єр Гройсман і "народнофронтовики" Яценюк та Аваков.



Переважна більшість громадян України вважає чинну владу надзвичайно корумпованою.

Про це свідчать результати опитування, проведеного центром соціальних досліджень "Софія", передає кореспондент Поштівки.

Зокрема, 62,3% українців оцінюють рівень корумпованості органів влади як "дуже високий", 25,3% респондентів – як "досить високий", а 8,5% опитаних громадян вважають рівень корупції у країні "значним".

Натомість лише 0,2% респондентів вважає ступінь поширення хабарництва у владі "незначним". Не визначилися із відповіддю – 3,7% опитаних.

Стосовно ж того, хто із українських політиків, на думку громадян, найбільше причетний до корупції, то тут "пальму першості" отримав президент Петро Порошенко. Його ім’я назвали 32,2% опитаних українців.

понедельник, 5 июня 2017 г.

Суд зобов’язав ГПУ порушити провадження проти партії «Батьківщина»



Печерський суд Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру почати кримінальне проваддження проти партії «Батьківщина» через похибки у фінансовому звіті політичної сили Юлії Тимошенко.

Основою рішення суду стала скарга журналістів на істотні порушення в партійному звіті політичної сили. Провадження відкрито за фактом дій посадових осіб партії, зокрема, «внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивої інформації, а також складання і видача завідомо недостовірних документів», повідомляє Поштівка.

Як повідомляють журналісти, в партійних фінансах «Батьківщини» нібито були виявлені невідповідності між звітами і реальними внесками від донорів політичної сили, зокрема від пенсіонерів.

До слова, Національне агентство з питань запобігання корупції виявило, що партія «Батьківщина» вказувала у звітах щодо фінансування партії осіб, які не здійснювали жодних внесків.